پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز وب‌گردی تصویر + شاسی بلند لامبورگینی هم به بازار می‌آید

احتمالا اروس‌های تولیدی لامبورگینی گوشه‌های تیز و صورت خشن خود را با توجه به زبان طراحی برند خود حفظ کند.

تصویر + شاسی بلند لامبورگینی هم به بازار می‌آید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شاسی بلند ها آینده بازار اتومبیل را قبضه خواهند کرد. روند فعلی ساخت این ماشین ها حکایت از آن دارد که اتومبیل های کشیده و کوتاه دیروزی دچار جهش ژنتیکی شده است و نسل عوض می کنند. در این راستا خودروسازهایی مانند لامبورگینی نیز تمام تلاش خود را جهت این عقب نماندن از این پروسه انجام خواهند داد.

عبارات مهم : لامبورگینی – نمایشگاه
اروس لامبورگینی به عنوان یک شاسی بلند از جمله خودروهایی است که تلاش دارد تا نسل ابراسپورت هایش را متحول کرده و فاصله آن ها را با زمین زیاد کردن دهد. از طرفی شرکت سازنده امیدوار است نخستین نوع تولیدی خود را در نمایشگاه خودرویی شانگ های در معرض دید عموم قرار دهد. این نمایشگاه در روزهای نهایی اسفند شروع شده است تا بهار ۹۶ ادامه خواهد یافت.

مقامات این شرکت همچنین اعلام کرده اند که مدل های تولیدی با مدل های مفهومی ارائه شده است متفاوت خواهند بود. به نظر می رسد نمایش این ماشین در چین که بازار خوبی جهت شاسی بلندهای لوکس محسوب می شود حرکتی هوشمندانه باشد.

هنوز ظاهر مدل های پروتوتایپ تولیدی در معرض دید عموم قرار نگرفته و اظهار نظر در خصوص ظاهر نهایی این ماشین سخت هست. ولی آنچه انتظار می رود، شباهت آن به مدل مفهومی هست. احتمالا اروس های تولیدی لامبورگینی گوشه های تیز و صورت خشن خود را با توجه به زبان طراحی برند خود حفظ کند.

استفاده از یک موتور ۴ لیتری توئین توربوی V۸ جهت این قد بلند ایتالیایی تائید شده است هست. قدرت ۶۰۰ اسب بخاری جهت این ماشین نیز چندان بعید نیست. اروس قصد دارد به عنوان سریع ترین شاسی بلند دنیا به قصد بنتایاگای بنتلی برود. این خودروسازی قصد دارد بعد از فروش مدل های تولیدی این ماشین به سراغ ساخت مدل های پلاگین- هیبریدی برود.

رئیس لامبورگینی همچنین گفته که پیش از تحویل اوروس به مشتریان، نمایندگی ها و شبکه ی خدمات بعد از فروش شرکت باید آموزش های مورد نیاز را راجع به ی این ماشین دریافت کنند.

منبع: عصر ایران

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: لامبورگینی | نمایشگاه | اتومبیل | ماشین | بخاری | بازار | لامبورگینی | ماشین شاسی بلند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz