پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز بیشتر بدانیم راهکار های حل آنها+ 5 مسئله گوشی گوشی تلفن همراه LG G6

گوشی LG G6 یکی از گوشی هایی است که امسال جزء پرفروش ترین گوشی ها خواهد بود, ولی این گوشی شاید 5 مسئله زیر را داشته باشد!

راهکار های حل آنها+ 5 مسئله گوشی گوشی تلفن همراه LG G6

گوشی LG G6 یکی از گوشی هایی است که امسال جزء پرفروش ترین گوشی ها خواهد بود, ولی این گوشی شاید 5 مسئله زیر را داشته باشد!

راه های مقابله با پرسشها گوشی LG G6

انتظار داریم گوشی کشیده و جمع‌وجور LG G6 با نمایشگر خوبی که دارد یکی از گوشی‌های پرفروش امسال شود؛ به‌ویژه دوربین دوتایی آن نظر علاقه‌مندان به عکاسی را جلب خواهد کرد. با این حال منابع متفاوت مشکلاتی در مورد آن بیان کرده‌اند که تمام آن‌ها در این مقاله جمع شده‌اند. ما تلاش کردیم راه‌هایی جهت برطرف این پنج مسئله G6 جهت کمک به شما معرفی کنیم.

عمر کم باتری

راهکار های حل آنها+ 5 مسئله گوشی گوشی تلفن همراه LG G6

گزارش‌های متفاوتی در مورد طول عمر کم باتری G6 انتشار یافته هست. البته با توجه به باتری ۳۳۰۰ میلی‌آمپری‌اش بدون استفاده‌ی سنگین از گوشی، باید به‌طور میانگین یک روز کار ‌کند.

عبارات مهم : باتری

راه‌حل پیشنهادی:

به احتمال زیاد این گوشی با آپدیت نرم‌افزاری عمر باتری قابل قبولی پیدا خواهد کرد. از به‌روزرسانی سیستم عامل آن مطمئن شوید.
در منوی تنظیمات Battery usage را بررسی کنید. ببینید کدام اپلیکیشن ها با وجود اینکه استفاده‌ی زیادی از آن‌ها نمی‌کنید مصرف باتری بیشتری دارند. با پاک کردن این اپلیکیشن ها عمر باتری را زیاد کردن دهید.
بخش زیادی از مصرف باتری به صفحه نمایش مربوط هست. با کم کردن نور صفحه نمایش باتری بیشتری ذخیره کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌
نقص در اتصال بلوتوث

در بعضی موارد اتصال گوشی با سیستم صوتی ماشین به وسیله‌ی بلوتوث دچار مسئله می‌شود و پخش موسیقی با نویـز همراه هست. این مسئله G6 جهت بعضی از بازدیدکنندگان ایجاد شده است است.

راه‌حل پیشنهادی:

حافظه‌ی کش اپلیکیشن موسیقی که از آن استفاده می‌کنید را پاک کنید. جهت مثال اگر از Google Play Music استفاده می‌کنید دستورالعمل زیر را اجرا کنید:
Settings > Apps > Google Play Music > Storage > Clear cache
از روی گوشی یک‌بار اتصال با سیستم را قطع (Unpair) و مجددا متصل شوید.
آپدیت نرم‌افزاری سیستم صوتی ماشین خود را بررسی کنید.

‌‌‌‌‌‌‌

عملکرد دوربین در نور کم و با حرکت

باوجود اینکه LG در طراحی پرچم‌دار جدیدش از تکنولوژی روز دنیا یعنی دوربین دوتایی استفاده کرده هست، ولی در نور کم عکس‌های خوبی نمی‌گیرد و در حرکت هم عکس‌ها تار می‌شوند.

راه‌حل پیشنهادی:

آپدیت نرم‌افزاری را روی گوشی‌تان بررسی کنید:
Settings > About phone > Software Update > Update Now
از تنظیمات دوربین Tracking focus را خاموش‌ کنید. ممکن است این مسئله G6 را حل کند.
به یاد داشته باشید می‌توانید حالت واید را به استاندارد عوض کردن دهید.

خش روی لنز دوربین

با توجه به شکایت‌هایی که از خش افتادن روی لنز دوربین شده، بهتر است از اهمان ابتدا از کاورهای اورجینال LG استفاده کنید. ولی اگر روی گوشی شما خش افتاده هست، راه‌حل‌های ما را دنیال کنید.

راه‌حل پیشنهادی:

اکثرا خش‌ها روی پوشش لنز هستند نه روی خود آن بنابراین می‌توانید آن را پرداخت کنید. البته نیاز به احتیاط زیادی دارید.
شاید راهی جز اینکه با مراکز خدمات بعد از فروش تماس بگیرید وجود نداشته باشد. آن‌ها لنز را تعویض می‌کنند.


عملکرد کند گوشی

G6 یک گوشی نیرومند است و قطعا باید روان و سریع عمل کند. با این حال بعضی از بازدیدکنندگان این گوشی‌ از عملکرد آن شکایت داشته‌اند.

راه‌حل پیشنهادی:

تنظیمات پیشرفته را باز کنید. Window animation scale ،Transition animation scale و Animator duration scale را پیدا کنید. هر سه را روی ۵x بگزارید یا کلا هر سه را خاموش کنید. باید عوض کردن در سرعت را احساس کنید.
گزارش‌هایی هم نشان می‌دهد که عوض کردن اوضاع Force GPU Rendering در تنظیمات پیشرفته، سرعت گوشی را اوج می‌برد.

گوشی LG G6 یکی از گوشی هایی است که امسال جزء پرفروش ترین گوشی ها خواهد بود, ولی این گوشی شاید 5 مسئله زیر را داشته باشد!

ممکن است کند بودن گوشی به بک‌آپی که از گوشی قبلی‌تان ذخیره کرده‌اید، مربوط باشد. پیشنهاد می‌کنیم یک‌بار دیگر بک آپ بگیرید و گوشی را ریست فکتوری (Factory data reset) کنید. قبل از راه اندازی مجدد بک آپ گوشی، آن را از نظر سرعت آزمون کنید. در صورتی که مشکلی وجود نداشت احتمالا مسئله از نرم‌افزارها و اپلیکیشن های شماست.

اگر گوشی شما بعد از ریست فکتوری (Factory data reset) هم کند عمل ‌کرد به خدمات بعد از فروش مراجعه کنید احتمال کمی وجود دارد که مسئله سخت‌افزاری باشد.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: digikala.com

واژه های کلیدی: باتری | سیستم | دوربین | افزاری | دوربین | استفاده | استفاده | تنظیمات | اپلیکیشن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz