پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه چهارشنبه آخرین مهلت ، عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند ج

چهارشنبه آخرین مهلت ، عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد/چهارشنبه آخرین مهلت

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند جهت شرکت در این آزمون عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد جهت پذیرش دانشجو در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کد رشته امتحانی و همچنین بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از بعد از ظهر پنجشنبه ۱۶ آذر ماه از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شد و روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه آخر می پذیرد.

چهارشنبه آخرین مهلت ، عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب در آزمون ارشد

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز شنبه ۱۸ آذر ماه تعداد ۲۹ هزار و ۶۳۱ نفر جهت شرکت در دوره های آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ بت نام کردند و به کلیه داوطلبان علاقه مند توصیه می شود در مهلت باقی مانده نسبت به عضویت جهت آزمون اقدام کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: کلیه داوطلبان متقاضی عضویت در آزمون فوق ضرورت دارد قبل از عضویت شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای عضویت را مطالعه کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۲۹ هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند ج

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: براساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون فوق در روزهای پنجشنبه ششم و جمعه هفتم اردیبهشت ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.

دکتر توکلی در آخر تاکید کرد: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد و لذا داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه وقت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | آموزشی | دانشگاه | اردیبهشت | داوطلبان | حسین توکلی | روز چهارشنبه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz