پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به کسی اجازه موج‌سواری نمی‌دهیم/ از حق پرسپولیس دفاع کردیم ، پیروانی

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز در جلسه کمیته انضباطی از حق کلوب پرسپولیس دفاع کردیم.

به کسی اجازه موج‌سواری نمی‌دهیم/ از حق پرسپولیس دفاع کردیم ، پیروانی

پیروانی: به کسی اجازه موج سواری نمی دهیم/ از حق پرسپولیس دفاع کردیم

عبارات مهم : ورزشگاه

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز در جلسه کمیته انضباطی از حق کلوب پرسپولیس دفاع کردیم.

به گزارش خبرآنلاین، افشین پیروانی در آخر جلسه پیگیری به اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در کمیته انضباطی فدراسیون که عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: با گرشاسبی در جلسه صحبت های مان را انجام داده و از حق کلوب مردمی پرسپولیس دفاع کردیم.

به کسی اجازه موج‌سواری نمی‌دهیم/ از حق پرسپولیس دفاع کردیم ، پیروانی

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس افزود: کلوب پرسپولیس تمام اتفاقاتی که در جریان دیدار با تراکتورسازی را رخ داد محکوم می کند و امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا محیط ورزشگاه ها دیگر شاهد این اتفاقات نباشد. باید همه کار فرهنگی انجام دهند. همه آنهایی که مسئولیت فرهنگی دارند باید در این زمینه کار کنند تا شاهد کمترین اتفاقات حاشیه ای در ورزشگاه ها باشیم.

پیروانی با تاکید بر اینکه پرسپولیس با قدرت در صدر جدول قرار دارد، خاطرنشان کرد: شرایط خیلی خوبی داریم و از لحاظ نتیجه گیری خیلی خوب عمل کردیم ولی امیدواریم پرسشها داخل استادیوم را یکسری به بیرون ربط ندهند. به هر حال در ورزشگاه هواداران دو تیم با یکدیگر کری دارند و طبیعی است که در محیط های ورزشی شعارهایی سر داده شود ولی علت نمی شود یکسری از دوستان که اصلا ربطی به قضایا ندارند در صداوسیما و تلویزیون به خودشان اجازه دهند اظهارنظر کنند. در واقع ما این اجازه را به آنهایی که دنبال موج سواری هستند نخواهیم داد، آنها صبر کنند تا کمیته انصباطی تصمیم بگیرند. تاکید می کنم که کلوب پرسپولیس اتفاقات ناپسند را محکوم می کند ولی در کنار این مسئله ما باشرف ترین هواداران را داریم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز در جلسه کمیته انضباطی از حق کلوب پرسپولیس دفاع کردیم.

وی در پاسخ به اینکه کلوب پرسپولیس آیا از طریق لیدرهایش جهت جلوگیری از اتفاقات حاشیه ای اقدام نمی کند، عنوان کرد: لیدرها به تنهایی نمی توانند کاری انجام دهند. آنها افراد زحمت کشی هستند ولی با 10، 20 و حتی 50 لیدرت نمی شود کار فرهنگی کرد بلکه همه باید دست به دست هم دهیم تا محیط ورزشگاه ها پاک شود. اگر شعار می دهیم خانواده ها باید به ورزشگاه بیایند باید قبل از آن شرایط را فراهم کنیم. امیدوارم این اتفاقات باعث شود همدلی و یکدلی ها زیاد شود، این مسئله در میادین بازی ها وجود دارد و باید تلاش کنیم سکوها هم همین شرایط را پیدا کند.

پیروانی در تصویر العمل به این عنوان که آیا توانستید با دلایل تان به مسئولان، کمیته انضباطی را قانع کنید تا پرسپولیس از بازی خانگی محروم نشود، گفت: بله ما اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد را محکوم و خیلی منطقی و محکم از حق کلوب نیز دفاع کردیم. به احترام هواداران در چند روز اخیر سکوت کردیم و حرفی نزدیم ولی امروز به حق از کلوب در این کمیته دفاعیات خود را ارائه دادیم و تا زمانی که رایی صادر نشده اعلام نظر نمی کنیم.

واژه های کلیدی: ورزشگاه | هواداران | پرسپولیس | افشین پیروانی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz