پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سکوت در قم و بی‌خبری محض از صبا ، سرنوشت نامعلوم آخرین تیم انتقالی

تیم فوتبال صبای قم در شانزدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر به همان سرنوشتی دچار شد که پیش از آن دیگر تیم‌های انتقالی به آن دچار شده است بودند.

سکوت در قم و بی‌خبری محض از صبا ، سرنوشت نامعلوم آخرین تیم انتقالی

سرنوشت نامعلوم آخرین تیم انتقالی/ سکوت در قم و بی خبری محض از صبا

عبارات مهم : آخرین

تیم فوتبال صبای قم در شانزدهمین دوره از مسابقه های لیگ برتر به همان سرنوشتی دچار شد که پیش از آن دیگر تیم های انتقالی به آن دچار شده است بودند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال صبای قم، بعد از سالها دست و پنجه نرم کردن با پرسشها عدیده مالکیتی و مالی و رفت و آمد بی حاصل در اتوبان پایتخت کشور عزیزمان ایران – قم، آخر در آخرین هفته از لیگ شانزدهم به همان سرنوشتی دچار شد که پیش از آن دیگر تیم های انتقالی به آن مبتلا شده است بودند، یعنی سقوط به لیگ دسته اول.

سکوت در قم و بی‌خبری محض از صبا ، سرنوشت نامعلوم آخرین تیم انتقالی

صبا دسته اولی شد تا مثل سایر تیم های سقوط کرده انتقالی در نخستین روزها و هفته ها و ماه های سقوط شان، نخواهند این واقعیت تلخ را پذیرفته و به فکر راهکارهای باشند که به صورت میانبر به لیگ برتر بازگردند؛ سرابی که البته هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد.

در حالی که بسیاری و یا بهتر است بگوییم همه تیم هایی که قرار است فصل پیش رو رقابتی فشرده در لیگ دسته اول داشته باشند تا شانس خود را جهت حضور در هجدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر آزمایش کنند، «صبا»ی قم هنوز از شوک سقوط به لیگ یک خارج نشده و مسئولان این کلوب و مسئولان ورزش قم در «کما» به سر می برند؛ گویی اصلا چنین تیمی وجود ندارد و یا اصلا از ابتدا هم وجود نداشته هست.

تیم فوتبال صبای قم در شانزدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر به همان سرنوشتی دچار شد که پیش از آن دیگر تیم‌های انتقالی به آن دچار شده است بودند.

بسیاری از تیم های لیگ یکی و یا لااقل همه تیم های مدعی افزایش در این مسابقات، مدتهاست مربیان خود را آشنا اند، با بازیکنان مورد نظر قرارداد بسته، تمرینات ارزش را شروع کرده و حتی اردوهای پیش فصل خود را هم رفته اند. خیلی از این تیم ها بازی های تدارکاتی ارزش را پشت سر گذاشته و این در حالی است که «صبا»ی قم نه تنها هیچ یک از این مراحل را پشت سر نگذاشته هست، بلکه حتی ارکان ابتدایی خود و کادر فنی اش را هم نمی شناسد.

تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته این تیم از آن جدا شده است و به تیم های دیگری پیوسته اند و حتی در صورتی که همین امروز هم صبایی ها دست به کار شده است و مربی خود را گزینش کنند، بستن یک تیم مدعی جهت بازگشت به لیگ دسته اول کاری سخت و تقریبا غیر ممکن است.

به نظر می رسد صبا که در زمره تیم های انتقالی قرار دارد، رفته رفته به همان سرنوشتی مبتلا خواهد شد که پیش از این تیم، دیگر تیم های انتقالی به آن دچار شده است بودند. سقوط به دسته اول می تواند آغازی باشد جهت قرار گرفتن در بزرگراه آخر آرزوهای یک کلوب و سقوط متوالی به دسته های پایین تر.

سکوت در قم و بی‌خبری محض از صبا ، سرنوشت نامعلوم آخرین تیم انتقالی

واژه های کلیدی: آخرین | سرنوشت | مسئولان | مسابقات | مسابقات | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz