پشتیبانی باتری سیستم دوربین افزاری

پشتیبانی: باتری سیستم دوربین افزاری دوربین استفاده استفاده تنظیمات اپلیکیشن

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم / مهرانه مهین ترابی

بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام گفت: همه سکانس ها از نظرم خوب بود ولی من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم مهم اش مارال است در سریال یک

اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم / مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی: اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم

عبارات مهم : تصویر

بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام گفت: همه سکانس ها از نظرم خوب بود ولی من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم مهم اش مارال است در سریال یکی از سکانس های نیرومند این مجموعه بود.

مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با میزان، در خصوص حضورش در سریال آنام گفت: بازی در سریال آنام مثل دیگر کارهایم شاخصه های خاص خودش را داشت و باید موقعیت هایی را در آن تجربه می کردیم تا به آخر برسد.

وی ادامه داد: ریحانه، فکر نمی کنم با نقش های دیگری که تا به حال بازی کردم تفاوت خاصی داشت، البته نسبت به دیگر نقش هایم موقعیت هایی که در آن قرار می گرفتم حساس و خاص بود ولی به هر حال کار ما همین است و باید هر نوع شخصیت و نقشی را تجربه کنیم و به تصویر بکشیم.

مهین ترابی در خصوص اینکه شاید ابتدای سریال این طور به نظر می آمد که نقش ریحانه محوری نباشد تصریح کرد: قصه سریال آنام از قبل آینده نگری شده است بود که شخصیت ریحانه چطور باید به تصویر کشیده شود، ولی علت اینکه به نظر می رسید نقشم در این کار محوری نیست به این خاطر بود که روند داستان به گونه ای پیش می رفت که زیاد فلاش بک به گذشته داشت و به علت اینکه دوران جوانی من در داستان سریال زیاد پررنگ نبود اینگونه به نظر می رسید که شاید نقش ریحانه کلیدی نیست، این در حالی است که این مجموعه کاملا در وقت حال رخ می داد ولی بخش های گذشته داستان در قسمت های طولانی به تصویر کشیده می شد.

وی ادامه داد: به طور کلی من نمی دانم این فلاش بک های طولانی به گذشته در سریال آنام نقطه قوت آن بود یا ضعف، ولی من از مسیر نقش کاملا اطلاع داشتم و با توجه به اینکه می دانستم قرار است چه اتفاقی در داستان بی افتد و گذشته آن چه مسائلی را شاهد خواهد بود آن را بازی کردم.

اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم / مهرانه مهین ترابی

بازیگر سریال آنام در خصوص اینکه چه مقدار با شخصیت ریحانه در سریال ارتباط برقرار کرده است بیان کرد: فکر می کنم من و باقی عوامل جهت این کار زحمات بسیاری کشیدیم،و واقعا خودم در طول ۶ ماه نیم گذشته و زحمات زیادی که کشیده ام باعث شد این کار بسیار زیاد در یاد من بماند، چراکه تمام پاییز و زمستان را در رفت و آمد و همچنین زیاد شب ها در سرما و گرما سر کار بودیم، ولی خوشحالم که مردم این مجموعه را در نهایت میبینند و از آن راضی هستند چراکه هر لحظه قصد من در کارهایی که در آن بازی می کنم این است که پیامی که قصه دارد را به عالی ترین شکل ممکن به تصویر بکشم تا به مردم انتقال یافته شود و آنها را سرگرم کند.

مهین ترابی در خصوص اینکه کدام سکانس سریال آنام را زیاد از دیگر سکانس ها دوست دارد اظهار کرد: سکانس های حسی و احساساتی زیادی در سریال آنام وجود داشت، چون به هرحال موقعیت سریال و داستانش موقعیت خاص و تاثیر گذاری بود. همه سکانس ها از نظرم خوب بود ولی من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم مهم اش مارال است در سریال یکی از سکانس های نیرومند این مجموعه بود.

وی ادامه داد: این سکانس در واقع تقابل بین دو مادر هست، با همه پیچیدگی هایی که بین آنها وجور دارد، از طرفی مادری که دختری را ۳۰ سال برایش زحمت کشیده و بزرگ کرده، نمی دانسته که اصلا فرزند خودش است و از طرف دیگر مادری که حاصل ازدواج باعشق اش را از دست داده، در بخش کلامی سکانس بسیار مشکلی بود، و من حس می کنم بازی در این سکانس خیلی سخت و البته برایم از باقی سکانس ها جالب تر بود.

بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام در خصوص طراحی لباس این مجموعه افزود: اصلا از طراحی لباس این مجموعه راضی نبودم و بسیار از طراحی لباس این کار دلخور هستم و اذیت شدم و متاسفم که به این عنوان مهم یعنی طراحی لباس در آثار نمایشی آن طور که باید و شاید اهمیت داده نمی شود و امیدوارم این حرف هایم به گوش دست اندرکارن این عرصه برسد هر چند که سالها گفته ام ولی ترتیب اثری داده نشده هست، چراکه حیف است در قبال این همه زحمتی که به وسیله نیروهای انسانی در آثار کشیده می شود، بابت چند تکه لباس مناسب کار شکل خوبی به خود نگیرد.

بازیگر نقش ریحانه در سریال آنام گفت: همه سکانس ها از نظرم خوب بود ولی من فکر می کنم سکانسی روبرو شدن ریحانه و ماه گل که در واقع اسم مهم اش مارال است در سریال یک

مهین ترای در خصوص آخر سریال آنام تصریح کرد: آخر سریال آنام را که نمی توانم نظر دقیقی راجع به آن بدهم ولی حتما جهت مخاطب آخر جذابی خواهد داشت.

وی در خصوص آخرین فعالیت هنری خود خاطرنشان کرد: این روزها مشغول ایفانی نقش در سریال پاهای بی قرار به کارگردانی منوچهر هادی هستم ولی در مورد نقش و شاخصه های آن هیچ چیزی فعلا نمی توانم بگویم.

واژه های کلیدی: تصویر | سریال | طراحی | مجموعه | مهرانه مهین ترابی | اخبار فرهنگی و هنری

اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم / مهرانه مهین ترابی

اصلا از طراحی لباسم در آنام راضی نیستم / مهرانه مهین ترابی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz